ГоловнаНовини

22 липня 2021

Засідання координаційно-методичної ради

Державна установа Інститут зернових культур НААН, 22 липня, провела дистанційно у режимі відео конференції на платформі Google Meet, засідання координаційно-методичної ради науково-методичного центру з проблем зернового господарства та землеробства зони Степу. Засідання було присвячено звітуванню за перше півріччя 2021 р. виконання завдань ІІ рівня програми наукових досліджень 15 «Системи виробництва зерна». Пленарну частину засідання відкрив з вступним словом керівник програми - Черчель Владислав Юрійович та була представлена наукова доповідь «Агробіологічні та агротехнічні аспекти підвищення продуктивності кукурудзи» доктором с-г наук Дудкою Миколою Івановичем. У звітуванні взяли участь виконавці підпрограм:

01. Створення вихідного матеріалу та гібридів кукурудзи і сорго, адаптованих до умов різних зон України - 6 установ НААН;

02. Агробіологічні системи вирощування зернових культур, адаптованих до умов різних зон України - 10 установ НААН;

03. Агробіологічні системи вирощування зернових культур у Лісостепу та Поліссі - 4 установи НААН. З доповідями виступили керівники завдань.

Загалом засідання проведено у режимі відкритої дискусії щодо рівня, наповнення і якості виконання програм наукових досліджень. Висвітлені проблемні питання та визначення напрямки іх усунення. Заслухано доповіді з виконання завдань за перше півріччя 2021 р. усіх виконавців та схвалено їхню роботу. На завершенні засідання підведено підсумки роботи координаційно-методичної ради науково-методичного центру за перше півріччя та запрошено виконавців на звітування виконання завдань за результатами року, проведення якого планується на листопад місяць. Дякуємо усім учасникам засідання за змістовні доповіді та активну участь.

Повернутися до списку