ГоловнаНовини

24 лютого 2021

Шановні аграрії!

Шановні аграрії! ДУ Інститут зернових культур НААН видав черговий наклад каталогу власних селекційних доробок. В каталозі представлена база даних потенціалу інноваційної продукції селекції ДУ Інститут зернових культур НААН України та мережі його дослідних станцій. Занесені до Державного реєстру гібриди кукурудзи, сорти та гібриди соргових культур, сорти озимої пшениці і ярого ячменю, вівса, гороху, сої, чини, сочевиці, квасолі та вики ярої є об’єктами інтелектуальної власності та захищені авторськими свідоцтвами, патентами і відповідними законами України.

Мережа Державної установи Інститут зернових культур Національної академії аграрних наук України, також проводить насінницьку роботу з кукурудзою, озимою пшеницею, ярими колосовими, сорговими, зернобобовими, олійними та кормовими культурами. Придбавши таке насіння, ви на практиці переконаєтесь у його високій якості та врожайних можливостях.

Реалізація насіння проводиться після передплати за договірними цінами. З виробниками насіння першого покоління укладаються ліцензійні договори. Вчені-технологи Інституту надають науково-практичні поради і супровід з особливостей вирощування сільськогосподарських культур.

каталог

Повернутися до списку