ГоловнаНовини

28 грудня 2020

Привітання

Шановні колеги, партнери, аграрії!!!

Вітаємо Вас з прийдешніми Новорічними святами! Рік, що минає, виявився особливим через низку запроваджених заходів та подій у світі та в країні. Карантинні заходи через COVID-19 обумовили прискорення діджиталізації, за яку так багато говорили, але ніхто не сподівався на таке швидке впровадження. У цілому, карантин, дозволив нам переглянути деякі цінності сформовані суспільством у ХХІ столітті, з чого аграрна галузь отримала значні бонуси. Все-таки без продовольства людству погано.

Одним із бонусів аграрії отримали через зростання ціни на продукцію зернових і олійних культур, що надало надію на майбутнє. Ліквідація Міністерства аграрної політики в Україні зумовила тривалу дискусію протягом року щодо його доцільності і нарешті відновлення та призначення міністра. Не дивлячись на запуск відновлення процесу формування апарату, дуже цікаво з якими повноваженнями буде оновлена структура, які програми запропонують у пріоритеті, як впораються із викликами сьогодення.

Україна цього річ потерпала від посухи. На значній території спостерігалась осінньо-зимова посуха, у подальшому тривала прохолодна весна із приморозками та посуха і спека в літку призвели до катастрофи для деяких господарств, які втратили спочатку врожай озимих, а слідом і ярих культур. Зрозуміло, нехтувати процесами зміни клімату вже небезпечно, необхідний кардинальний перегляд системи землеробства і головне – зрошення допоможе лише частково, на обмеженій території. Запаси прісної води в Україні стрімко зменшуються. Перелік різних негативних і напружених ситуацій можна продовжувати – 2020 рік виявися занадто дорідним на пригоди і різну метушню.

Однак він також приніс і багато позитиву, подій які дозволили нашому колективу самоствердитись, заявити про себе. Не звертаючи уваги на різні перешкоди ми йдемо вперед. Шановна громада нашої групи, партнери, аграрії, вітаємо Вас з Новим Роком та зичимо Вам перебороти всі негаразди на шляху до здійснення мети, мрій та прагнень. Хай наступний рік буде сповнений приємними подіями!

Повернутися до списку