ГоловнаНовини

18 грудня 2020

НАГОРОДЖЕННЯ

18 грудня знаменний день за кількома подіями в ДУ Інститут зернових культур НААН. Відбувся захист докторської дисертації за спеціальністю селекція і насінництво – 06.01.05 Білявської Людмили Григорівни за темою «Селекційно-генетичне поліпшення сої в умовах Лісостепу України».

В підготовчій частині засідання спеціалізованої вченої ради урочисто вручена «Подяка» від НААН провідному фахівцю від аспірантури Тонкошкур Катерині Володимирівні, а також за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної аграрної науки, впровадження науково-інноваційних розробок у агропромислове виробництво, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм нагороджено: Почесною грамотою Верховної Ради України радника дирекції ДУ ІЗК НААН, академіка НААН, доктора с-г наук, професора Черенкова Анатолія Васильовича.

Цього ж дня молодим вченим ДУ ІЗК НААН вручені дипломи департаментом освіти і науки облдержадминістрації переможцям обласного конкурсу «Кращий молодий вчений» за перше і третє місце Гайдашу Олександру Леонідовичу та Абельмасову Олексію Вікторовичу. Вітаємо всіх номінантів з нагородами та докторанта з успішним захистом наукових положень дисертації. Хай процвітає і живе українська наука.

Повернутися до списку