ГоловнаНовини

16 грудня 2020

Конференція

На базі ДЗ «Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» 15 грудня відбулась І Міжнародна науково-практична конференція «Наукові здобутки: проєкти, дослідження, перспективи», присвячена 100-річчю з дня заснування закладу. Співзасновниками заходу були відомі науково-освітянські заклади, у тому числі Університет Сент- Клауд (штат Міннесота, США) та ДУ Інститут зернових культур НААН.

У роботі конференції прийняли участь співробітники ДУ ІЗК НААН, зокрема у пленарному засіданні з вітальним словом виступив директор інституту Черчель В. Ю., а також у роботі секційного засідання з повідомленням «Сучасні методи створення вихідного матеріалу в гетерозисній селекції кукурудзи».

Конференція пройшла у кращих традиціях наукової спільноти з жвавими докладами, цікавими обговореннями та виступами провідних науковців і педагогів України.

Вітаємо з Ювілеєм колектив Луганського національного університету, з такою важливою і значущою датою – сто років. Не мало зроблено колективом в напрямку становлення університету, але ми сподіваємось, що кращі часи попереду. Значних досягнень на освітянській та науковій ниві.

Повернутися до списку